Skip to content

AUTO SERWIS GOŁBA istnieje nieprzerwanie od 1980 roku.

serwis samochodowy gołba serwis mysłowice

Zaczynaliśmy od dwóch stanowisk:

 

jednego do geometrii kół oraz

 

drugiego do wymiany opon.

 

Fachowość i rzetelność wykonywanych usług przyciągnęła do nas wielu klientów, co pozwoliło na systematyczny rozwój firmy.

 

Nieważne czy Twój samochód jest świeżo po zakończeniu okresu gwarancyjnego czy jest pojazdem kilkunastoletnim – możesz być pewien profesjonalnego podejścia z naszej strony.

 

W codziennej pracy kierujemy się przede wszystkim dążeniem do osiągnięcia najwyższej jakości i zadowolenia klientów. Przykładamy szczególną wagę do zatrudnienia odpowiednich fachowców, którzy mają doświadczenie w pracy przy samochodach wielu producentów.

 

Inwestowanie w sprzęt najnowszej generacji pozwala nam na fachową i szybką obsługę. Oprócz tego starannie dobieramy części zamienne, kierując się właściwym stosunkiem jakości do ceny.

 

Zawsze stawiamy się na miejscu klienta dlatego nigdy nie proponujemy wykonania napraw, które nie są konieczne. Nie narażamy naszych Klientów na niepotrzebne koszty, bo wierzymy, że na wzajemnym zaufaniu buduje się najbardziej trwałe relacje.

 

Dzięki temu osoby serwisujące u nas swoje auta zyskują pewność, że trafiły w dobre ręce. Zadowolenie naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu – dlatego też we wszystkich naszych działaniach staramy się wychodzić naprzeciw ich potrzebom.

 

Działamy tak, aby do minimum skrócić czas oczekiwania na przyjęcie do serwisu, a dodatkowo zapisać można się do nas nie tylko telefonicznie, ale także za pośrednictwem Naszej strony internetowej lub facebook’a.

 

Klienci którzy nas odwiedzają mogą liczyć na fachowe doradztwo na każdym etapie – od przeglądu, poprzez wykrycie usterek, aż po skuteczną naprawę.

 

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.